Щоб обрати для Насті пісню, котру вона виконуватиме під час свого "номінантського" виступу, музичному продюсерові довелося прослухати 50 композицій!

"Фабрикантка" не знала, яку зі своїх пісень обрати. Це питання вона могла довірити лише музичному продюсерові, тому без коментарів віддала йому свій музичний диск.

- Я, признаться, не ожидал, что песен будет настолько много, - посміхається Костянтин. - Но я добросовестно выслушал каждую из них от начала и до конца. Эти композиции похожи на мои песни, которые я писал когда-то. В них нет ни припевов, ни тональности – во всем чувствуется поиск. Поэтому такие композиции важно прослушивать от начала и до конца.

Насті було дещо ніяково перед Костянтином за свою "пісенну атаку". Вона зніяковіло ховала обличчя в долонях, але Меладзе сказав, що йому все-таки вдалося обрати одну з пісень для виступу. Музичний продюсер зумів наскільки влучно відчути "фабрикантку", що підібрав композицію надзвичайно близьку для Пліс.

- В этой песне такой сгусток и драматизма, и драйва, и романтизма. К этому выступлению нам нужно готовиться особенно тщательно, ведь ты будешь выступать в жанре, новом для этого проекта. Будем расширять жанровые рамки “Фабрики зірок”, - сказав музичний продюсер.